Můj příběh

  • 9LET ZKUŠENOSTÍ
  • 200+VYLEŠTĚNÝCH AUT
  • 320ODŠKOLENÝCH HODIN
LT Detailing

Jak to všechno začalo?

Před 9 lety jsem za “pár stovek” umýval a voskoval auta na benzínových pumpách. Strávil jsem tam celé dny, jen aby se auto lesklo, bylo ochráněné a majitel spokojený. Byla to má prvotní zkušenost s detailingem. Hltal jsem zahraniční články, četl americká diskusní fóra, sledoval videa a testoval všemožné přípravky.

Později jsem si při studiu VŠ našel brigádu v automyčce, kde jsem strojně vyleštil svůj první vůz a dále se pomalu, ale jistě zdokonaloval. Na základě mých referencí se mi naskytla příležitost odjet pracovat do exkluzivního studia Royal Garage v Bratislavě - výzvu jsem okamžitě přijal a ze dne na den se odstěhoval pracovat jako profesionální detailer - do neznáma. Tam jsem makal na vozech, o kterých se mi nikdy ani nesnilo - Porsche GT3 RS, Lamborghini Aventador Superveloce, Porsche 918 Spyder, Ferrari 458 Italia/Speciale/FF/599 GTB, G-class 4x4², Bentley Continental GT, Jaguar F-type R, Audi RS7 Performance a mnoho dalších. Tímt bych chtěl poděkovat slovenským kolegům za příležitost!

Po roce a půl náročné, intenzivní, ale úžasné práce jsem se odstěhoval zpátky do Prahy a založil svou vlastní firmu - LT Detailing.

Věřím, že má práce má smysl. Dělám ji s nadšením, vášní a maximálním nasazením. Je úplně jedno, zda zrenovuju běžnou Octávii nebo sportovní Porsche za 3 miliony. To nejlepší je vidět spokojeného klienta a konečný výsledek práce, kterou mám tak rád.

Díky za důvěru,

Mgr. Lukáš Tuček, LT Detailing