FAQ

Proč máte své auto svěřit právě mně?

10 důvodů, proč svěřit své auto do mých rukou:

  1. Dělám to srdcem. Má práce mě neskutečně baví a na každém autě nechám ruce – doslova.
  2. Úspěšně jsem dokončil přes 200 náročných projektů.
  3. Mám za sebou supersportovní, prémiová a luxusní auta v celkových hodnotách stovek miliónů korun.
  4. Detailingu se věnuju přes 9 let a byl jsem jeden z prvních profesionálů, který tento obor začal v ČR/SR dál šířit.
  5. Nejen že leštím, ale své zkušenosti předávám ostatním – proškolil jsem přes 80 klientů.
  6. Mám desítky pozitivních recenzí, které mluví samy za sebe.
  7. Zakládám si na individuálním přístupu – doporučím vám to nejlepší vzhledem k vašim přáním a očekáváním.
  8. Rychlá komunikace, přátelský přístup, férové jednání a spolehlivost.
  9. Na čem se dohodneme, to platí – NIKDY neměním ceny ani termíny odevzdání.
  10. Krátké objednací lhůty – nebudete muset čekat 2 měsíce, než se na vás dostane řada

Jak dlouho celý proces trvá?

Kompletní renovace a ochrana laku (a dalších exteriérových materiálů) mi v průměru zabere 2-3 dny, tj. 20-30 hodin čisté práce. V případě velmi náročných projektů pak i 40 hodin. Pokud se bavíme o péči o interiér, průměrně jde o 4-6 hodin. Po letech praxe již mám proces zoptimalizovaný tak, abyste byli bez auto co nejkratší dobu a já zároveň dokázal udržet vysokou kvalitu práce s perfektním výsledkem. Nepospíchám a neslibuji zázračné termíny „na počkání“.

A co fólie, důlky nebo lakování?

Neopravuju důlky, nelakuju a nelepím folie. Specializuju se čistě na detailing, kterému věnuju veškeré úsilí a dělám ho na 100 %. Spolupracuju však s šikovným lakýrníkem a wrapperem, takže v případě potřeby můžu doporučit.

Jak dlouho vydrží lak lesklý?

Pokud se o vyleštěný a ochráněný lak budete starat, krásně lesklý a okouzlující vám vydrží i po dobu několika let. V případě pravidelných návštěv kartáčových myček ale očekávejte postupné znovu-poškrábání laku – doporučuju tedy šetrnější ruční mytí, případně bezkontaktní mytí pomocí vapky a mikroprášku. Jediná návštěva kartáčové myčky dokáže na laku vytvořit desítky až stovky nevzhledných vlásečnic, které zhoršují lesk a hladkost laku. Kartáč není kamarád!

Nabízíte i pick-up servis?

Pokud jste z Prahy nebo blízkého okolí, rád si pro vaše auto přijedu a jakmile bude má práce hotová, vrátím na předem domluvené místo. Tato nadstandardní služba je zdarma – v ceně programu. Vy ušetříte čas a máte o starost méně. Mým cílem je vaše MAXIMÁLNÍ spokojenost.

Kde najdu ceník?

U mě žádný obecný ceník služeb nehledejte. Finální ceny vždy určuju individuálně dle velikosti, stavu, barvy vozu, očekávání majitele a zvoleného programu – BRONZE, SILVER, GOLD a/nebo PÉČE O INTERIÉR. Nicméně orientační vodítko můžu dát – GOLD: 18-35.000 Kč, SILVER: 10-15.000 Kč, BRONZE – 7-10.000Kč.

Proč si nechat auto ošetřit?

Lak bude mnohonásobně lesklejší a hladší.  Získá trvanlivou ochranu před vnějšími vlivy a následná údržba bude rychlejší, jednodušší a zábavnější. Kola, plasty, skla i lak budou výborně odpuzovat vodu a bude docházet k samočistícímu efektu. Novému autu uchováte hodnotu, v případě prodeje ojetého vozu pak hodnotu zvýšíte a lépe zaujmete potenciální kupce. POZOR! Lidé se za autem začnou velmi často otáčet! 😉

Jaké jsou hlavní výhody keramického povlaku?

Keramický povlak je aktuálně nejpokročilejší forma ochrany laku a dalších materiálů. Povlakem dokážu ochranit nejen samotný lak, ale také kola, plasty, skla, chromy, výfuky apod.

✅ následná údržba auta je mnohem rychlejší a snadnější
✅ má skvělé hydrofobní (vodoodpudivé) vlastnosti
✅ lak je po aplikaci velmi hladký a odolný chemikáliím (pH 2-11)
✅ méně se špiní a zanáší (tzv. „selfcleaning efekt“)
✅ dokáže částečně ochránit před jemnými vlásečnicemi
✅ je tvrdší jak samotný lak a dodává další fyzickou vrstvu o tloušťce několika mikronů
✅ dodává dechberoucí zrcadlový lesk a „mokrý efekt“

Jak se o vůz dále starat?

V ceně mých služeb je i proškolení, jak se správně o ošetřený lak starat. Obecně doporučuju ruční mytí mikrovláknovou rukavicí, pH neutrálním šampónem a sušení kvalitním ručníkem. Houby, jelenice a staré utěrky nechte radši schované v garáži.

Jakou autokosmetiku používám?

Rád a pravidelně testuju, experimentuju a porovnávám jednotlivé výrobce mezi sebou, abych měl jistotu, že používám opravdu to nejlepší, co světový detailingový trh nabízí. Osvědčili se mi prestižní a prověřené značky jako např. CarPro, Rupes, Gyeon, Nanolex nebo třeba Scholl.

Nabízím i školení?

Jasně! Jsem jediný člověk, který nabízí odborné, komplexní a individuální školení strojního leštění a ochrany laku v takovém rozsahu v ČR/SR. 🎓 Žádné prázdné řeči ani marketingové fráze, ale předání reálných zkušeností. Více informací v sekci školení.

 

Je potřeba rezervovat termín?

Ano, pokud máte zájem o detailing (resp. školení) je potřeba domluvit termín dopředu. Pracuju hlavně přes víkendy – věřím, že je to i pro mé klienty nejvhodnější čas, kdy mohou postrádat své auto. Vše ale závisí na individuální domluvě. 🙂